Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Caffè Torino by Martini w Regina Bar

Caffè Torino, kultowe miejsce spotkań miłośników Martini, aperitivo i dobrego stylu powstało w warszawskim Regina Bar. Zagości tam na najbliższe cztery tygodnie (do 13 października).

Był Nowy Jork, Moskwa i Londyn. Teraz przyszedł czas na Warszawę. Koncept marki Martini – Caffè Torino miał już swoją premierę w Polsce. Od połowy września, przez cztery tygodnie, każdy może poznać bliżej kulturę aperitivo. Pop-up Caffè Torino by Martini ruszył w Regina Barze, w samym sercu stolicy na ul. Koszykowej 1. W czasie trwania projektu Caffè Torino by Martini, marka gości za barem najlepszych barmanów z danego kraju, zapraszając także na występy gwiazdy międzynarodowej sceny sztuki barmańskiej.

Caffè Torino by Martini to jeden z najbardziej złożonych i spektakularnych projektów realizowanych przez markę. Do tej pory koncept realizowany był w największych miastach na świecie. Na mapie realizacji znaleźć można m.in. Moskwę, Nowy Jork, Antwerpię, Ateny, Londyn czy Berlin.

Jest to miejsce, gdzie spróbować można klasycznych włoskich koktajli, z Negroni na czele. Wszystkie koktajle są przygotowane na bazie odsłon wermutów z rodziny Martini - Riserva Speciale: Ambrato & Rubino. 

Uzupełnieniem produktów jest Martini Riserva Speciale jest Bitter – zbalansowana mieszkanka włoskich i egzotycznych ziół i przypraw, podobnie jak wermuty leżakująca w beczkach typu „Tino”, stworzona w oparci od oryginalną recepturę Luigiego Rossi z 1872 r.

Caffè Torino by Martini w Warszawie: aktywacje

Każdy z czterech tygodni działania Caffè Torino by Martini w Regina Barze, wypełnią wydarzenia kulturalne oraz spotkania z wyjątkowymi osobowościami ze świata barmańskiego.

Od 20 września dostępna będzie specjalna karta koktajli, skomponowana przez Simone Caporale, światowej sławy barmana, który przyleci do Polski na to wydarzenia i zaprezentuje swoją interpretację klasycznych włoskich koktajli.

Co tydzień kartę koktajlową Simone Caporale uzupełnią koktajlowe interpretacje najlepszych barmanów z Polski i zagranicy, m.in. Moniki Berg, Rana Van Ongevalle, Anity Otłuszyk czy barmanów z Wody Ognistej.

Goście będą mieli również okazję spróbować włoskich przekąsek z dedykowanego menu, opracowanego z myślą o aperitivo przez Szefa Kuchni Regina Bar oraz zaproszone osoby do współpracy przy projekcie.

Na miejscu czekać będzie również mnóstwo innych atrakcji, a pełna ich lista publikowana będzie m.in. w mediach społecznościowych.

 

 

Ilona Mrozowska 3047 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }