Pamapol ma umowę z KOWR

Producent przetworów mięsno-warzywnych i dań gotowych podpisał umowę z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa na kwotę ponad 43 mln zł.

Pamapol poinformował o wyniku przetargu nieograniczonego na dostawy artykułów spożywczych do magazynów organizacji partnerskich w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020, Podprogram 2018 organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (dawna Agencja Rynku Rolnego). 17 września 2018 r. producent otrzymał informację o podpisaniu przez KOWR umowy na dostawę w okresie od października 2018 r. do 31 maja 2019 r. szynki drobiowej na rzecz organizacji partnerskich: Federacji Polskich Banków Żywności, Caritas Polska, Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej i Polskiego Czerwonego Krzyża.

Wartość dostaw objętych treścią umowy wynosi ok. 43,3 mln zł brutto.

Dostawy odbywać się mają w każdym z miesięcy objętych umową. Do 31grudnia 2018 r. Pamapol dostarczy do magazynów organizacji partnerskich od 40 proc. do 60 proc. całkowitej ilości dostaw przewidzianych w umowie.

Zawarta umowa jest pierwszą z trzech, które mają zostać zawarte przez Grupę Pamapol z KOWR w ramach Programu. Łączna wartość tych umów wynosić będzie ok. 69,8 mln zł brutto.

Kolejne dwa kontrakty, dotyczą dostawy fasoli białej przez Pamapol i groszku z marchewką przez jego spółkę zależną - Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Kwidzynie.

Magdalena Weiss 1965 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }