Nowy Lidl w Gdańsku

W czwartek 20 września przy ul. Kartuskiej 455 zostanie otwarty szesnasty sklep sieci Lidl w Gdańsku.

Nowy sklep sieci Lidl w Gdańsku ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1330 mkw. W sklepie zatrudniono ok. 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00.

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, mogą liczyć na atrakcje. W programie przewidziane są pokazy baristów oraz kulinarne wraz z darmowym poczęstunkiem kawą. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych, takich jak wata cukrowa oraz konkursów dla klientów.

Lidl nie tylko sukcesywnie otwiera zupełnie nowe placówki, jak i modernizuje już istniejące. W końcu sierpnia dwa nowe Lidle ruszyły w Elblągu i Radlinie, w lipcu - we Wrocławiu, w Katowicach i Łodzi. Po remoncie otwarto natomiast ponownie sklep w Słupsku (we wrześniu br.).

Dzięki nowej placówce w Gdańsku – według wyliczeń portalu handelextra.pl – sieć Lidl będzie liczyła w Polsce 655 sklepów.

Ilona Mrozowska 3045 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }