Cykoria. Suszone pomidory

Dobre z natury.

- Kuchnia śródziemnomorska jest jedną z najzdrowszych na świecie, a jej nieodłącznym składnikiem są pomidory, zawierające duże ilości likopenu o antynowotworowych właściwościach, występującego w dużych ilościach w produktach suszonych - Jerzy Kurowski, dyrektor d/s handlu i marketingu Cykoria.

- To właśnie dlatego, z myślą o naszych konsumentach wprowadziliśmy kolejny, po czarnuszce zdrowy produkt do naszego asortymentu, dzięki któremu kuchnia Polaków będzie mogła być jeszcze bardziej wartościowa. Zależy nam na promocji zdrowej kuchni i mamy nadzieję, że suszone pomidory spełnią oczekiwania naszych konsumentów, którzy wykorzystają je w swoich zupach, sosach, makaronach oraz warzywnych pastach - dodaje.

Produkt oferowany jest w 15 g opakowaniu w cenie ok.1,49 zł.

 

 

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }