Nowy dyrektor zarządzający Kuehne + Nagel w Polsce

Wojciech Sienicki (57 l.) został nowym dyrektorem zarządzającym Kuehne + Nagel w Polsce. Ma prawie 30- letnie doświadczenie w branży logistyki i transportu.

Do Kuehne + Nagel Wojciech Sienicki dołączył w 2011 r., gdy objął odpowiedzialność za dział spedycji drogowej i kolejowej w Polsce, który później został przekształcony w dział spedycji drogowej.

- Objęcie stanowiska dyrektora zarządzającego to dla mnie ogromne wyróżnienie, ale również wyzwanie. Jestem przekonany, iż moje wieloletnie doświadczenie wewnątrz firmy oraz znajomość specyfiki polskiego rynku logistycznego umożliwią efektywne zarządzanie polską dywizją Kuehne + Nagel – mówi Wojciech Sienicki.

- Wojciech Sienicki jest doświadczonym menadżerem branży logistycznej i transportowej z wieloma sukcesami biznesowymi. Powołując go na stanowisko dyrektora zarządzającego, mamy pewność dalszej gwarancji usług wysokiej jakości, których realizacja będzie zgodna z naszą globalną strategią, zorientowaną na zapewnianie naszym klientom innowacyjnych i efektywnych rozwiązań – powiedział dr. Hansjörg Rodi, regionalny menadżer, Kuehne + Nagel w regionie Centralnej i Wschodniej Europy.

Grupa Kuehne + Nagel zatrudnia ponad 79 tys. pracowników w ponad 1300 lokalizacjach w 100 krajach, dzięki czemu jest jedną z największych firm logistycznych na świecie. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza działalności związanej ze spedycją morską, lotniczą, drogową, a także logistyką kontraktową, przy czym wyraźnie skupia się na zapewnieniu zintegrowanych informatycznych rozwiązań logistycznych.

Katarzyna Pierzchała 2693 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }