Colian schodzi z giełdy

Producent Jeżyków, wafli Familijnych i czekolady Goplana otrzymał zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na rematerializację akcji.

Natychmiast po otrzymaniu decyzji zamierza złożyć wniosek do KNF o wycofanie akcji z obrotu giełdowego do 28 września 2018 roku.

- Zarząd Colian Holding [...] informuje, że w dniu 17 września 2018 r. powziął informacje nt. decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 14 września 2018 r. w sprawie udzielenia zezwolenia na przywrócenie akcjom spółki formy dokumentu (zniesienie dematerializacji akcji) z dniem 28 września 2018 r. - informuje Colian w komunikacie.

Producent powiadomił również, że niezwłocznie po otrzymaniu decyzji Komisji zamierza złożyć wniosek do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie o wykluczenie akcji spółki z obrotu giełdowego na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie oraz wniosek do Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych o ustanie uczestnictwa spółki w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych oraz wycofanie z depozytu wszystkich akcji wyemitowanych przez spółkę z dniem 28 września 2018 r.

O zamiarze wycofania się Coliana z giełdy pisaliśmy na handelextra.pl tutaj.

Magdalena Weiss 1965 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }