Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Ruszył projekt Stock Prestige Bartender VR League

To rozgrywany na licencji firmy VR Factory turniej dla barmanów amatorów oraz profesjonalistów, którzy rywalizować będą o nagrody, a przy okazji będą mogli sprawdzić wiedzę na temat receptur i podszkolić swoje umiejętności w świecie wirtualnym.

Gdańsk, Kraków i Warszawa to miasta, w których w październiku zostaną rozegrane turnieje pierwszej edycji Stock Prestige Bartender VR League. Projekt został podzielony na dwa etapy.

Obecnie uczestnicy mogą zgłaszać się do eliminacji, które odbywają się na stronie www.stockprestigebartendervrleague.pl za pośrednictwem dedykowanej aplikacji.

W kolejnym etapie, tj. turniejach głównych weźmie udział 32 barmanów w każdym z miast.

Dla prawie stu osób, które nie zakwalifikują się do turniejów głównych, przewidziano turnieje towarzyskie, również przy wykorzystaniu technologii VR.

Po ostatnim etapie rozgrywanym w Warszawie zostanie rozegrany finał finałów gdzie zmierzą się ze sobą zwycięzcy z Gdańska, Krakowa i Warszawy. Na laureatów czekają nagrody takie jak: Laptopy VR Ready, czy zestawy wirtualnej rzeczywistości.

Stock Prestige Bartender VR League to pierwszy w światowej historii barmaństwa cykl turniejów dla amatorów i profesjonalnych barmanów rozgrywany w formule eSportowej przy wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości realizowany w oparciu o licencjonowaną przez firmę VR Factory dedykowaną aplikację Bartender VR League.

Połączenie VR i stworzonej przez firmę VR Factory aplikacji pozwoli uczestnikom przenieść się do w pełni wyposażonego, wirtualnego baru, gdzie będą rywalizowali między sobą przygotowując drinki. Kluczem do sukcesu i wygranej będzie przede wszystkim sprawność oraz szybkość w realizacji konkursowych receptur.

Aplikacja turniejowa została zainspirowana wirtualnym symulatorem pracy barmana Bartender VR Simulator opracowanym przez firmę VR Factory we współpracy z sześciokrotnym mistrzem świata barmanów, Tomaszem Małkiem.  

Szczegóły na www.spbvrl.pl.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }