Jesienny numer "POLOmagazynu" już w sklepach

Od 7 września we wszystkich sklepach sieci Polomarket dostępny jest kolejny już numer magazynu dla klientów - "POLOmagazyn". Trzecie wydanie to 100 stron jesiennych przepisów kulinarnych, artykułów i inspirujących porad.

- To już trzeci numer naszego „POLOmagazynu”. Z wydania na wydanie nasz magazyn cieszy się coraz większą popularnością – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie. - Niebanalne sezonowe przepisy, inspirujące porady i ciekawe wywiady sprawiają, że nasi klienci chętnie sięgają po „POLOmagazyn” – uważa Szultka.

W jesiennym wydaniu magazynu znalazły się przepisy wykorzystujące sezonowe składniki – grzyby, dynię czy śliwki.

Czytelnicy znajdą tutaj również wywiad z Patrycją Markowską, która opowiada o swoich planach zawodowych na najbliższy czas, wakacjach i codzienności gwiazdy estrady. Nie zabrakło porad dotyczących diety dla seniora i dla osób zapracowanych.

Nowy numer magazynu dostarcza nie tylko inspiracji kulinarnych, ale także podróżniczych. W „POLOmagazynie” znaleźć będzie można praktyczne porady dotyczące powrotu do szkoły i pracy po wakacjach, mody czy zwierząt domowych.

Sieć wykorzystuje „POLOmagazyn” nie tylko do komunikacji poprzez product placement produktów marki własnej, ale także jako narzędzie pozwalające docenić stałych klientów, którzy, wykorzystując kartę lojalnościową, czyli polokartę, mogą zakupić magazyn w cenie 0,49 zł. Cena regularna to 1,99 zł.

Polomarket to polska sieć supermarketów, która zaczynała w 1997 r. od 27 sklepów. Dziś liczy blisko 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Zatrudnia ponad 6,5 tys. osób.

Katarzyna Pierzchała 2754 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }