Biedronka w Libertowie po remoncie

11 września został otwarty po remoncie sklep Biedronka przy ul. Góra Libertowska 6 w Libertowie.

Celem przeprowadzonych w placówce w Libertowie prac było zwiększenie atrakcyjności sklepu i podniesienie komfortu zakupów. Układ sklepu stał się bardziej funkcjonalny i dostosowany do najnowszych standardów obowiązujących w sieci Biedronka. Powiększone zostało również stoisko z pieczywem, które aktualnie umożliwia odpiek na miejscu.

– Remont sklepu w Libertowie wpisuje się w plany bieżącej modernizacji placówek sieci Biedronka na terenie całego kraju. Jesteśmy przekonani, że sklep w nowej odsłonie spodoba się klientom. Staraliśmy się, aby przyjęte rozwiązania i wprowadzone zmiany podkreśliły jakość oferty oraz komfort zakupów – mówi Michał Tott, starszy menedżer sprzedaży w Jeronimo Martins Polska, odpowiedzialny za sklep w Libertowie.

Z okazji ponownego otwarcia sklepu przygotowano promocyjną ofertę produktów, która jest prezentowana w specjalnym folderze. Oferta będzie obowiązywać od 11 do 17 września br. lub do wyczerpania zapasów.

Sklep Biedronka przy ul. Góra Libertowska 6 w Libertowie będzie czynny od poniedziałku do soboty od 6:30 do 22:00, natomiast w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00.

Ilona Mrozowska 3083 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }