Nowe otwarcia sieci Spar

Z początkiem września Spar otworzył dwie nowe placówki - jedną w województwie łódzkim, drugą - w śląskim.

Na zdjęciu: Spar w Niewiadowie

Pierwszy sklep w formacie Spar o powierzchni 233 mkw. ruszył w Niewiadowie (woj. łódzkie) na os. Niewiadów 33. Drugie otwarcie miało miejsce w Sosnowcu (woj. śląskie) przy ul. Zagórskiej 2, gdzie zaczął funkcjonować sklep w formacie Spar Express o powierzchni 120 mkw.

Spar w Niewiadowie to pierwszy sklep właściciela, pana Marcina, który swoją przygodę ze SPAR rozpoczął wiele lat wcześniej – w 1997 r., będąc tym samym jednym z pierwszych franczyzobiorców sieci. W 2012 r. postanowił zamknąć sklep, ale teraz, po 6 latach przerwy, dokładnie w tym samym miejscu ponownie otwiera sklep.

- Spar dokonał w ciągu tych 6 lat mojej nieobecności tak dużych zmian, że kiedy przyszedł moment podjęcia decyzji, do której sieci dołączyć, nie miałem żadnych wątpliwości – mówi pan Marcin.

Z kolei sklep w Sosnowcu, to już czwarty Spar należący do pana Grzegorza. Swój pierwszy sklep w sieci otworzył w 2016 r. i tak sukcesywnie otwiera kolejne. Ma już obecnie trzy sklepy w Sosnowcu i jeden w Katowicach.

Spar jest obecny na polskim rynku od 1996 r., a od 2010 r. należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Ilona Mrozowska 2999 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }