Pizza Hut Delivery z trzecią restauracją w Krakowie

Lokal ruszył 11 września i mieści się przy ul. Mickiewicza 4.

W dniu otwarcia, na gości lokalu będą czekały niespodzianki, w tym promocja - darmowa pizza Pepperoni dla pierwszych 100 osób.

Ponadto, na przybyłych będzie czekać słodka niespodzianka, a dla najmłodszych kolorowe balony.

Pizza Hut Delivery to trzecia restauracja tego konceptu w Krakowie. Lokal oferuje najbardziej popularne smaki Pizza Hut, m.in. Pepperoni, Farmerską, Supreme, Margheritę, z dostawą w maksymalnie 30 minut.

Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie, dzwoniąc na jeden, ogólnopolski numer telefonu: 22 536 36 36, poprzez platformę internetową www.pizzahut.pl oraz za pomocą aplikacji. Zamówienia można także odebrać bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu 15 minut. 

Restauracja będzie czynna od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00-23:00, a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00.

Pizza Hut to jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie. W Polsce siecią zarządza holding AmRest, który od 1993 r. rozwinął sieć do liczby ponad 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 r. AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. AmRest mocno inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut.

Joanna Hamdan 13211 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.