23. urodziny Netto w Polsce

Z tej okazji sieć zaprasza do udziału w jubileuszowym konkursie, w którym do wygrania jest wiele nagród, w tym vouchery na wakacje.

Urodzinowa kampania promocyjna startuje 10 września we wszystkich sklepach Netto w Polsce.

Jednym z jej elementów jest konkurs urodzinowy.

Aby wziąć w nim udział należy zrobić zakupy o wartości minimum 23 zł. Następnie należy sfotografować liczbę 23 w dowolnej formie i aranżacji. Może to być numer domu, mieszkania bądź też numer na koszulce ulubionego sportowca – w tym przypadku kreatywność leży po stronie uczestników. Kolejny krok to wgranie zgłoszenia na stronę konkursową: www.konkursnetto.pl oraz podanie numeru paragonu.

Na zwycięzców czekają nagrody: 12 voucherów na wakacje Itaka, o wartości 5 tys. zł każdy, 69 bonów zakupowych o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Netto, 45 produktów Clatronic, 60 zestawów kosmetyków Dove, 30 zestawów przypraw Prymat, 42 wkrętarki Boscha.

Ponadto Netto z okazji swoich urodzin przygotowała także promocję 2+1. Przy zakupie dwóch wybranych produktów, trzeci dostaniemy za 1 grosz. Promocja obowiązuje do 30 września.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }