Stokrotka odkrywa cuda świata

Sieć wystartowała z nową akcją lojalnościową.

Stokrotka przygotowała nową akcję lojalnościową pod nazwą "Odkryj Cuda Świata".

Przewodnikami po faktach i ciekawostkach dotyczących cudów świata są bohaterowie kanału Nickelodeon: Dora, Shimmer&Shine, Blaze, Paw Patrol oraz Żółw Ninja – Mikey.

Za każde zakupy w sklepach Stokrotka za minimalną kwotę 30 zł, klient otrzyma saszetkę, w której znajdują się 4 naklejki i znaczek.

Dodatkowe saszetki można otrzymać za zakup specjalnie oznaczonych produktów premiowanych. Znaczki należy wklejać na kartę kolekcjonerską dostępną w sklepie. Po uzbieraniu 5 znaczków, można odebrać wybraną maskotkę w atrakcyjnej cenie. Z kolei naklejki można umieszczać w specjalnym albumie kolekcjonerskim.

- Nasze akcje zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów. Aktualną postanowiliśmy wzbogacić o dodatkowe atrakcje. Przygotowaliśmy specjalną aplikację z rozszerzoną rzeczywistością, która pozwala na zeskanowanie naklejek i tworzenie wirtualnego albumu. W aplikacji przygotowane są także różne gry z kilkoma poziomami trudności – mówi Magdalena Milewska, kierownik działu marketingu w Stokrotka.

W ramach akcji organizowany jest również konkurs, w którym można wygrać gadżety oraz rodzinny wyjazd do Movie Park w Niemczech.

Komunikacja będzie obejmowała nośniki własne (m.in. materiały POS w sklepach, gazetki promocyjne, kanały social media i stronę internetową Stokrotki) oraz reklamę na billboardach. Spoty będą również emitowane w telewizji na kanałach:  Nickelodeon, Nick Jr., Comedy Central, Comedy Central Family i Paramount.

Szczegółowe informacje o akcji są dostępne na: https://stokrotka.pl/oferta/akcje-promocyjne/odkryj-cuda-swiata/.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }