Wielka loteria Paybacku

5 września Payback wraz z kluczowymi partnerami takimi jak: BP, Kaufland, Multikino czy Mrówka oraz 300 sklepami online rusza z wielką loterią. To największa multipartnerska akcja promocyjna w tym roku.

Na uczestników loterii czekają na nagrody, w tym trzy samochody marki BMW 318i Limousine, a także vouchery do realizacji na stacjach BP i w sklepach sieci Kaufland - głównych sponsorów, oraz na Pizzaportal.pl.

Loteria Payback potrwa 6 tygodni - do 16 października 2018 r. Losowanie samochodów będzie się odbywało po upływie pierwszego, trzeciego oraz ostatniego tygodnia. Pozostałe nagrody będą losowane co tydzień. Do wygrania jest łącznie 210 pełnych baków na stacjach paliw BP (vouchery o wartości 300 zł), 420 bonów o wartości 150 zł do sklepów sieci Kaufland, a także 2 100 voucherów na 10 zł do pizzaportal.pl.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy potwierdzić chęć uczestnictwa na stronie payback.pl/loteria oraz zebrać lub wykorzystać punkty przy pomocy zarejestrowanej karty Payback, podczas zakupów u partnerów biorących udział w akcji promocyjnej.

- Regularne zakupy to nie tylko zwiększona szansa na wygraną, lecz także możliwość skorzystania z dodatkowych promocji, które zaplanowaliśmy dla klientów - mówi Justyna Przybylska, dyrektor działku komunikacji korporacyjnej w Kaufland Polska. - Od tego tygodnia wprowadziliśmy także specjalną edycję gazetki promocyjnej z jeszcze większą liczbą okazyjnych ofert. Takie gazetki będą obowiązywać w każdym tygodniu od poniedziałku do środy - zapowiada.

Klienci sieci Kaufland mogą zbierać punkty Payback i wymieniać je na nagrody lub wykorzystywać do realizacji zakupów od 26 kwietnia br.

Ilona Mrozowska 4562 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.