Dawid Podsiadło gra

Wokalista po raz kolejny udowadnia, że jest artystą nietuzinkowym. Tym razem za sprawą gry mobilnej, której jest głównym bohaterem.

Gra mobilna o Dawidzie Podsiadło nawiązuje swoją stylistyką do kultowych gier z lat 80. i 90., takich jak Super Mario Bros czy Contra i dostępna jest do bezpłatnego pobrania w sklepach App Store i Google Play.

Oprócz możliwości wcielenia się w niej w jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej sceny muzycznej, wygrać można nagrody związane z artystą.

Co tydzień od 1 września do 9 grudnia, dziesięć osób z najlepszymi wynikami nagradzanych jest podwójnymi zaproszeniami na specjalnie przygotowany na tę okazję koncert Dawida Podsiadło, który odbędzie się 20 grudnia w Warszawie na scenie Teatru Narodowego. Wydarzenie będzie wyjątkowe również ze względu na oprawę wizualną i repertuar, którego część, według zapowiedzi samego Dawida, będzie przygotowana tylko na tę okazję.  Bilety na ten koncert nie będą dostępne w regularnej sprzedaży, więc najlepszy wynik w grze to jedyny sposób, aby się na niego dostać. Dziesięć kolejnych osób z rankingu najlepszych wyników otrzyma najnowszą płytę artysty z jego autografem.

Całą akcję wspiera limitowana seria Red Bulla, sygnowana wizerunkiem Dawida. Jest on pierwszym polskim bohaterem, który pojawił się na puszce i tym samym znalazł się w bardzo wąskim gronie wyjątkowych postaci świata muzyki, razem z m.in.: Gorillaz, Disclousure czy Buraka Som Sistema, które mogą pochwalić się dedykowaną edycją Red Bulla. Z okazji premiery gry ukazał się klip, który zobaczyć można na www.redbullmusic.pl.

Dedykowana gra oraz unikatowe puszki Red Bulla z Dawidem Podsiadło są owocem wieloletniej współpracy artysty z marką oraz celebracją jego powrotu na scenę muzyczną po półtorarocznej przerwie. Dawid Podsiadło jest też pierwszym polskim bohaterem, który pojawił się na puszce Red Bulla. Warto ją nabyć również ze względu na znajdujące się pod zawleczką kody, które pozwalają na zdobycie nagród – stylizowanych na 8-bitowe piosenki, utworów Dawida Podsiadło lub dodatkowych udogodnień w grze, które pomogą uzyskać lepszy wynik w walce o nagrody główne.

Puszki Red Bulla z wizerunkiem Dawida Podsiadło dostępne są w głównych ogólnopolskich sieciach handlowych: Lidl, Żabka, Kaufland, Carrefour, Tesco, Intermarche, Polo, Dino, E.Leclerc, Stokrotka oraz na wszystkich seciowych stacjach benzynowych (BP, Orlen, Shell, Circle K, Lukoil, Lotos) oraz w kioskach: Kolporter i Inmedio.

Szczegóły na www.redbull.pl/gra.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }