Kosmetyczna korneoterapia

Innowacja przeciw zmarszczkom i przebarwieniom od firmy Orcla Care.

Nowość Soraya - Dermo Odnowa to linia oparta na innowacyjnej metodzie przywracania skórze dobrej kondycji i wyglądu – korneoterapii.

Dzięki niej przebarwienia stają się mniej widoczne, koloryt cery wyrównany, a zmarszczki zredukowane. Skóra jest dobrze nawilżona, odżywiona i jedwabiście gładka w dotyku.

W skład linii Dermo Odnowa wchodzą: Nawilżający krem na przeciw zmarszczkom i przebarwieniom 40+ na dzień SPF 15, Regenerujący krem przeciw zmarszczkom i przebarwieniom 40+ na noc, Wygładzający krem przeciw zmarszczkom i przebarwieniom 50+ na dzień SPF 15, Odżywczy krem przeciw zmarszczkom i przebarwieniom na noc 50+ oraz Wygładzający krem przeciw zmarszczkom i przebarwieniom pod oczy i na powieki.

Joanna Hamdan 12883 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.