Biedronka w formacie 2.0. Tym razem w Poznaniu

Otwarty 30 sierpnia sklep znajduje się w Poznaniu przy ul. A. Poszwińskiego 2 i odpowiada najnowszym standardom sieci.

Sala sprzedaży nowego sklepu wynosi 998 mkw., w placówce jest sześć kas, a obok sklepu parking, na którym przewidziano ponad 50 miejsc postojowych, w tym dla osób niepełnosprawnych, a także ok. 30 stanowisk na rowery.

Obiekt składa się ze stref sprzedażowej i magazynowej, zlokalizowanych na parterze oraz z części socjalnej na piętrze.

Poznańska Biedronka czynna jest od poniedziałku do czwartku od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, natomiast w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

– Sklep w Poznaniu zlokalizowany na osiedlu Strzeszyn, to Biedronka 2.0. Koncept ten opiera się na nowym, zoptymalizowanym ustawieniu produktów, bardziej przystępnym dla klientów. Zgodnie z nim wydzielone są strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. W nowym sklepie Biedronka znajdzie się wszystko, czego oczekują konsumenci od nowoczesnej i przyjaznej sieci handlowej – uważa Dawid Śrama, odpowiedzialny za sklep Biedronka w Poznaniu.

Pierwszy sklep sieci Biedronka w tzw. formacie 2.0 ruszył również pod koniec sierpnia 2018 r. w Katowicach. Szczegóły tutaj.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.