Pizza Hut Delivery z 15. restauracją w Warszawie

Nowa restauracja jest zlokalizowana przy ul. Wrocławskiej 8 - jednej z głównych ulic Nowego Bemowa i rozpocznie działalność 1 września.

W dniu otwarcia, od godziny 12.00, na gości lokalu będą czekały niespodzianki, w tym promocja - darmowa średnia pizza Pepperoni lub Margherita dla pierwszych 100 osób.

Ponadto, na przybyłych będzie czekać słodki poczęstunek, a dla najmłodszych kolorowe balony.

Restauracja będzie czynna od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00-23:00, a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00.

Pizza Hut Delivery to 15 restauracja tego konceptu w Warszawie. Lokal oferuje najbardziej popularne smaki Pizza Hut, m.in. Pepperoni, Farmerską, Supreme, Margheritę, z dostawą w maksymalnie 30 minut.

Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie, dzwoniąc na jeden, ogólnopolski numer telefonu, poprzez platformę internetową www.pizzahut.pl oraz za pomocą aplikacji. Zamówienia będzie można także odebrać bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu zaledwie 15 minut.

Pizza Hut to jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie. W Polsce siecią zarządza holding AmRest, który od 1993 r. rozwinął sieć do liczby ponad 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 r. AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. AmRest mocno inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut. 

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.