Czwarta kolekcja Heidi Klum w Lidlu

22 września br. Lidl & Heidi Klum zaprezentują kolejną już kolekcję "Esmara by Heidi Klum" - #LETSSHAKEITUP. Składać się ona będzie z ubrań typu basic m.in. w kolorach różowym, czerwonym i jagodowym.

- Uwielbiam klasyki takie jak trencze, golfy czy materiałowe spodnie - mówi Heidi Klum. - W mojej nowej kolekcji znalazły się ubrania w świeżych czerwonych odcieniach, które przyciągają wzrok i stwarzają wiele możliwości łączenia różnych elementów – podkreśla modelka.

Nowa kolekcja "Esmara by Heidi Klum" dostępna będzie w kolorach od jasnoróżowego do szlachetnego burgundu. W ofercie będą m.in. czerwone spodnie z grubej tkaniny czy kardigan w intensywnych różowych kolorach. Część z nich uzupełniona zostanie czarnymi akcentami i delikatnymi odcieniami beżu.

- W naszej nowej, damskiej kolekcji oferujemy ulubione produkty w bardzo wysokiej jakości w wyrazistych kolorach, przede wszystkim przyciągających wzrok czerwieniach. Dzięki temu nasi klienci mogą na nowo odkrywać swoją kreatywność i swój osobisty styl w codziennym życiu - mówi Aleksandra Robaszkiewicz, communications manager Lidl Polska.

W ramach „Lidl Fashion Week” w sobotę 22 września w ponad 650 sklepach Lidl w Polsce rozpocznie się sprzedaż kolekcji #LETSSHAKEITUP "Esmara by Heidi Klum". Kolekcja znajdzie się łącznie w ofercie 10 500 sklepów Lidl w 28 krajach europejskich i USA.

Katarzyna Pierzchała 2618 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }