Rusza pierwszy Lidl w Kudowie-Zdroju

23 sierpnia przy ul. Głównej 42 B otwarty zostanie pierwszy sklep sieci Lidl w Kudowie-Zdroju. Z okazji otwarcia operator zaprasza do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach, w tym pokazach kulinarnych oraz na zakupy w promocyjnych cenach.

Firma Lidl współpracuje z  polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak  i  mniejszych, lokalnych dostawców. W  asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z  Pieca” – aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i  warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

W sklepie Lidl w Kudowie-Zdroju znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się  średnio trzy razy w  tygodniu. W  nowej placówce klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego.

Od czwartku 23 sierpnia do soboty 2 września wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi z okazji otwarcia.

Nowy sklep sieci Lidl w Kudowie-Zdroju ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1060 mkw. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało ok. 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 75 miejsc parkingowych.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, energooszczędne oświetlenie LED.

W dniu otwarcia Lidl zaprasza także na pokazy kulinarne, wspólne grillowanie i na kawę, a dzieci na malowanie twarzy.

Placówka w Kudowie-Zdroju będzie – według wyliczeń portalu handelextra.pl – będzie 652. w sieci Lidl w Polsce.

Katarzyna Pierzchała 2618 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }