Leroy Merlin w Tarnowie

16 sierpnia 2018 r. w Tarnowie przy ulicy Błonie 4-14 został otwarty jubileuszowy, 60. sklep sieci Leroy Merlin w Polsce. Jest to czwarty sklep Leroy Merlin w Małopolsce i największy, mający 11 000 mkw. powierzchni handlowej, market w Tarnowie.

W ofercie sklepu klienci znajdą ponad 66 tys. produktów – 36 tys. dostępnych od ręki i 30 tys. na zamówienie. Leroy Merlin wyróżnia się na tle innych tarnowskich sklepów DIY powierzchnią i szerokością asortymentu oraz bogatą ofertą Działu Ogród, który z uwagi na komfort zakupów został podzielony na część wewnętrzną i zewnętrzną, a także posiada największy wybór towarów w regionie.

Oprócz zakupów klienci mogą również skorzystać z wielu usług, które ułatwiają przeprowadzanie remontów – transport zakupów (także ten wielkogabarytowy) wraz z wnoszeniem, cięcie płyt, wycinanie otworów w zlewach, testowanie narzędzi czy skręcanie grzejników. Pracownicy Leroy Merlin wspierają klientów także w tworzeniu kosztorysów oraz projektów 3D kuchni i łazienek. Sklep udostępnia również usługę Click&Collect polegającą na wcześniejszej rezerwacji towaru za pośrednictwem strony internetowej www.leroymerlin.pl i odbiór zamówienia w sklepie. Klienci mogą także sfinalizować całe zakupy online i skorzystać z usługi dowozu do domu.

W sklepie została powołana Rada Klientów Rzemieślników, która doradza co i w jaki sposób można udoskonalić, dzieląc się swoimi uwagami i spostrzeżeniami. Opinie Rady oraz wywiady przeprowadzone wśród tarnowian sprawiły, że asortyment jest jak najlepiej dostosowany do lokalnych potrzeb i oczekiwań.

- W Tarnowie znajduje się wiele bloków mieszkalnych jak i domów jednorodzinnych. W związku z tym dobraliśmy naszą ofertę tak, aby każdy klient, niezależnie od miejsca zamieszkania, znalazł artykuły niezbędne do wyposażenia swojego wnętrza – od materiałów budowlanych, produktów przeznaczonych do dekoracji czy roślin ogrodowych. Nasze propozycje aranżacji kuchni i łazienek oparte są na planach pobliskich osiedli i domów jednorodzinnych – mówi Dariusz Grobecki, dyrektor sklepu Leroy Merlin w Tarnowie.

Na klientów w sklepie czekają 2 strefy: wypoczynku oraz oczekiwania na odbiór towaru – w obu strefach dostępne są automaty z kawą, herbatą, zimnymi napojami oraz przekąskami, a także wyznaczone miejsca do ładowania telefonów. Przewidziane zostały także udogodnienia dla właścicieli czworonogów – na teren sklepu można wejść z psem lub kotem, a podczas gorących dni na zwierzęta będzie czekać woda.

W Leroy Merlin w Tarnowie zatrudnienie znalazło 130 osób – zespół tworzą głównie mieszkańcy Tarnowa i okolicznych miejscowości. Wszyscy - jak zapewnia firma - otrzymują umowę o pracę.

Sklep Leroy Merlin w Tarnowie zlokalizowany jest przy ulicy Błonie 4-14.

Ilona Mrozowska 2999 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }