Kolejny Media Markt zamiast Saturna

Największy sklep z elektroniką i sprzętem gospodarstwa domowego na terenie łódzkiej Manufaktury zmienia szyld. Dotychczas przy rynku mieścił się sklep Saturn, teraz będzie tu Media Markt.

O tym, że wszystkie kanały sprzedaży Media Markt i Saturn zostaną zintegrowane pod jedną marką - Media Markt - wiadomo od maja. Zdaniem firmy decyzja ta pozwoli znacząco wzmocnić pozycję europejskiego lidera na rynku dystrybucji elektroniki użytkowej i związanych z nią usług.

Po zakończeniu procesu zmian, sieć będzie liczyła 85 sklepów w całej Polsce. Integracja spowoduje też zwiększenie liczby punktów odbioru towarów zamówionych online.

Media Markt przejmuje też wszystkie zobowiązania wobec klientów. Oznacza to, że w nowych sklepach nadal będzie można płacić kartą podarunkową Saturn, a także dokonywać zwrotów i reklamacji towarów zakupionych pod poprzednim szyldem. Zmiana wpłynie też na rozszerzenie oferty o marki własne: Koenic, Peaq, ok., i ISY.

W sierpniu Media Markt zastąpił markę Saturn w lubińskiej galerii handlowej Cuprum Arena, teraz w łódzkiej Manufakturze.

Ilona Mrozowska 2999 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }