Małgorzata Rozenek-Majdan ambasadorką Avonu

Małgorzata Rozenek-Majdan została ambasadorką marki Avon. Pojawi się na okładce katalogu Avon we wrześniu i tym samym dołączy do obecnej ambasadorki marki Małgorzaty Kożuchowskiej.

W 2018 r. Avon zaprasza najpopularniejsze polskie gwiazdy, by jako pierwsze wypróbowały nowości marki. Wcześniej w kampaniach Avonu pojawili się: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Hubert Urbański i obecna ambasadorka - Małgorzata Kożuchowska.

Firma Avon Cosmetics Polska powstała w 1992 r., początkowo stawiają głównie na sprzedaż bezpośrednią, czyli poprzez konsultantki. Obecnie produkty firmy sprzedawane są również poprzez sklep internetowy.

Jedno z największych centrów dystrybucyjnych Avon w Europie znajduje się w Garwolinie, gdzie rocznie wytwarzanych jest niemal pół miliarda kosmetyków.

Firma podkreśla, że najważniejszą misją Avon Distribution Polska jest obsługa 280 tys. konsultantek Avon na terenie Polski, Czech i Niemiec. Zamówienia mogą być składane codziennie z dostawą do domu lub do prawie 10 tys. punktów odbioru w całej Polsce. Każde zamówienie jest kompletowane indywidualnie i realizowane nawet w ciągu 24h.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }