Szkoła zagościła w E.Leclerc

E.Leclerc przygotował katalog poświęcony wyprawce szkolnej, w którym znajdą się m.in. tornistry i przybory dla uczniów oraz materiały edukacyjne w promocyjnych cenach. Oferta obowiązuje od 14 sierpnia.

„Sukcesów szkolnych bez liku!” to hasło najnowszego katalogu E.Leclerc. W sklepach marki pojawiły się więc produkty, które pomogą uczniom w przygotowaniach do nowych edukacyjnych wyzwań. Podstawowy element wyprawki, czyli plecaki, dostępne będą w wersjach dla uczniów w różnym wieku. Dla najmłodszych przygotowano szeroki wybór tornistrów z grafikami pochodzącymi z popularnych bajek.

Ponadto w ofercie znalazły się plecaki stworzone specjalnie z myślą o zapobieganiu wadom postawy wśród dzieci. Są one wyposażone w profilowane usztywnienie, regulowane, miękkie szelki, a także elementy odblaskowe i system wentylacyjny. Starsi uczniowie mogą natomiast zaopatrzyć się w bardziej stonowane plecaki takich marek jak Nike czy Puma.

W nowym katalogu pojawił się też szeroki wybór przyborów szkolnych marki Esquisse dostępnej tylko w E.Leclerc. Są to zeszyty, ołówki i długopisy, kleje, nożyczki oraz inne artykuły niezbędne w plecaku każdego ucznia.

– Produkty Esquisse to gwarancja szerokiego wyboru, świetnej jakości potwierdzonej przez specjalistów E.Leclerc oraz niskich cen – przekonuje Patrycja Sienkiewicz-Nowak, dyrektor handlowy E.Leclerc.

Obok podstawowych artykułów szkolnych, w najnowszej ofercie E.Leclerc dostępne będą także produkty rozwijające kompetencje dzieci. Wśród nich znajdą się kolorowanki, książki oraz gry edukacyjne, podręczniki do nauki języków obcych czy zestawy do malowania. Nie zapomniano również o ubraniach do szkoły. W katalogu zaprezentowano bluzki, t-shirty i buty dla dzieci w promocyjnych cenach.

Oferta szkolna będzie dostępna we wszystkich sklepach E.Leclerc od 14 do 26 sierpnia, a w wybranych nawet do 2 września.

Katarzyna Pierzchała 2957 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }