Pizza Hut Express w Parku Handlowym Auchan Bielany

Grono najemców strefy restauracyjnej Parku Handlowego Auchan Bielany powiększa się o kolejną markę AmRest. Od 7 sierpnia 2018 r. w obiekcie działa restauracja Pizza Hut Express, która zajęła lokal o powierzchni 62 mkw.

Park Handlowy Auchan Bielany od początku roku sukcesywnie rozszerza swoją ofertę handlową i wprowadza nowe udogodnienia dla klientów. Dzięki umowie podpisanej z holdingiem AmRest, przez firmę Ceetrus Polska, która zarządza obiektem, w strefie restauracyjnej galerii handlowej otwarto Pizza Hut Express. Będzie to druga obok KFC marka holdingu obecna w Parku Handlowym Auchan Bielany.

Nowa restauracja została otwarta kilka dni temu - 7 sierpnia br. - i znajduje się w lokalu o powierzchni 62 mkw. Koncept Pizza Hut Express zakłada najwyższe standardy marki Pizza Hut, ale zaadaptowane do przyjaznych, kameralnych lokali. Goście mogą śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy do jej wypieku.

W menu restauracji znajdują się pizze o średnicy 23 cm w popularnych smakach: Margherita, Pepperoni, Hawajska, Farmerska oraz Prosciutto e Rucola, podawane na klasycznym cieście. Pizza Hut Express oferuje również możliwość skomponowania własnej pizzy, z trzech spośród wszystkich dostępnych składników.

Restauracja jest czynna w godzinach pracy galerii handlowej – od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-21:00, soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe w godzinach 09:30-20:00.

Do tej pory odwiedzający Park Handlowy Auchan Bielany mogli zjeść posiłek w jednej z ośmiu restauracji, serwujących dania z różnych stron świata. Od lipca w obiekcie odbywają się prace modernizacyjne, które obejmują również strefę restauracyjną. Już pod koniec listopada klienci będą mogli zjeść posiłek i odpocząć w powiększonej przestrzeni z wygodnymi meblami, nowoczesnym oświetleniem i roślinnymi dekoracjami. Prace remontowe mają nie zakłócać codziennej pracy galerii, również strefy restauracyjnej.

 

Katarzyna Pierzchała 3179 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }