Unilever Polska. Przyprawy Knorr

Dookoła świata.

W tym roku marka Knorr znacznie wzbogaciła swoją ofertę przypraw.

Pojawiła się zupełnie nowa linia przypraw jednorodnych – to produkty pochodzące z różnych rejonów świata, w których mają one optymalne warunki do wzrostu. Dzięki temu cechują się wyjątkowym, intensywnym smakiem i aromatem. Wśród nowych produktów konsumenci znajdą m.in. aromatyczny Pieprz czarny z Wietnamu (w wersji mielonej i ziarnistej), Paprykę słodką i ostrą z Hiszpanii, Oregano z Turcji, Tymianek z Polski, Liść laurowy z Turcji, Imbir z Nigerii czy Goździki z Indonezji.

Ponadto na sklepowych półkach powinny się znaleźć produkty z odświeżonego portfolio przypraw specjalistycznych Knorr, m.in. te dedykowane do różnych rodzajów mięs, takie jak nowe Przyprawy do pieczeni i do indyka czy dobrze już znana konsumentom Przyprawa do mięs.

Od tego roku konsumenci mogą też sięgać po Przyprawę do ziemniaków oraz Przyprawę do ryb. Knorr wprowadził nowości także w portfolio przypraw grillowych – dania z rusztu pozwoli doprawić m.in. Przyprawa do warzyw z grilla.

Co ważne, skład przypraw specjalistycznych Knorr to teraz 100% naturalnych składników.

 

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }