Lotte Wedel. Tak Prosto E. Wedel

Nowa linia batonów funkcjonalnych.

Marka E. Wedel stworzyła linię batonów Tak Prosto, które są naturalnym źródłem magnezu, błonnika i tłuszczów nienasyconych. 

W ramach linii stworzonych zostało pięć różnych batonów. Podstawą dwóch wariantów jest sezam, który charakteryzuje się naturalnie wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych. Konsumenci mogą wybierać między wariantami: Tak Prosto Sezam ze słonecznikiem i miodem i Tak Prosto Sezam z dynią i miodem.

Natomiast dla amatorów gorzkiej wedlowskiej czekolady przygotowane zostały trzy opcje smakowe. Dwie stanowią propozycję dla osób ceniących nieco delikatniejszy smak czekolady, a dzięki zawartym składnikom są naturalnym źródłem błonnika: Tak Prosto Gorzka czekolada z orzechami i kulkami zbożowymi z 56% w kakao w czekoladzie oraz Tak Prosto Gorzka czekolada z żurawiną i quinoą z 56% kakao w czekoladzie.

Kolejna odsłona linii została stworzona dla zwolenników nieco mocniejszego smaku gorzkiej wedlowskiej czekolady i jest naturalnym źródłem magnezu i błonnika: Tak Prosto Gorzka czekolada ze śliwką i musli z 80% kakao w czekoladzie.

Opakowania batonów Tak Prosto zostały zaprojektowane tak, aby konsumenci z łatwością odnaleźli na nich informacje o składzie. Dzięki oświadczeniom umieszczonym na etykiecie, konsumenci poznają również funkcje prozdrowotne pełnione przez dany składnik, np.: magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Na opakowaniach znajduje się też informacja o wielkości porcji produktu, która daje efekt, o którym mówi oświadczenie.

Sugerowana cena batonika wynosi 2,99 zł.

%7B%22guid%22%3A%22batony-wedel1534152862%22%2C%20%22name%22%3A%22batony%20wedel%22%7D

Joanna Hamdan 9559 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }