Lidl poleca się na grilla

Sieć przygotowała nowości produktowe marki Grill&Fun, które wyróżnia tzw. czysta etykieta. Dla wielbicieli grillowania dostępne są m.in. kiełbaski surowe z truflami, morelą lub suszonymi pomidorami.

- Rozwijając gamę produktów Grill&Fun poszerzyliśmy ofertę mięs, zwracając uwagę na czystą etykietę. Oprócz klasycznych pozycji, które zawsze królują na wszystkich grillach, nasza sieć przygotowała ofertę ciekawych nowości, które wyróżnia nie tylko innowacyjność, ale przede wszystkim czysta etykieta – tłumaczy Aleksandra Robaszkiewicz, PR manager w Lidl Polska.

Wśród tradycyjnych pozycji na grilla jest więc kiełbasa śląska (9,90 zł/1 kg/1 opak.). Ta z lidlowej półki składa się w 90 proc. z mięsa oraz nie zawiera fosforanów i glutaminianu i jest dostępna aż w pięciu rodzajach. Ponadczasową pozycją na grilla jest również soczysta karkówka, którą Lidl oferuje w jakości premium w trzech, całkowicie nowych odsłonach: w marynacie z musztardą francuską, po myśliwsku oraz w marynacie z chrzanem (22,90 zł/1 kg/ 1 opak.).

Kolejną nowością, oferowaną w ramach akcji Grill&Fun są kiełbaski surowe z truflami, morelą lub suszonymi pomidorami (5,99 zł/300 g/1 opak.), które w nietuzinkowy sposób odświeżą klasyczne grillowe dania. Dla wegetarian Lidl przygotował idealne na grilla warzywa i sery, takie jak tradycyjny grecki ser halloumi czy polski bakłażan z Ryneczku Lidla.

Oferta dostępna jest już w sprzedaży we wszystkich ponad 650 sklepach Lidl do wyczerpania zapasów. Dodatkowo dla osób, które zapiszą się do newslettera, sieć oferuje E-booka pełnego przepisów na grilla. Jeszcze więcej ciekawych przepisów można znaleźć na stronie www.kuchnialidla.pl/przepisy/grill.

Katarzyna Pierzchała 5277 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.