Dwa produkty za 2 grosze w Hebe

Przez trzy dni, do 11 sierpnia, w sieci drogerii Hebe obowiązuje promocja marek Max Factor, Bourjois oraz Sally Hansen. Przy zakupie 4 produktów tych marek za dwa najtańsze klient zapłaci po 1 grosz za każdy.

Jak działa promocja? Kupujący miksuje dowolnie, wybierając z produktów marek objętych promocją. Przy zakupie czterech dowolnych artykułów za dwa najtańsze płaci łącznie tylko 2 grosze.

Oferta nie dotyczy zestawów i nie łączy się z innymi promocjami. Obowiązuje od 9 do 11 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011 r. w ramach Grupy Jeronimo Martins w Polsce.

Pod koniec czerwca br. w sieci działało 200 sklepów. W I połowie tego roku Hebe otworzyło 20 drogerii. W ramach programu lojalnościowego wydało dotychczas  2,7 mln kart, dziennie sklepy sieci odwiedza około 60 tys. klientów.

Tegoroczne przychody Hebe (styczeń - czerwiec) wyniosły 94 mln euro.

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 2686 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }