Wanzl przedstawił nowy, większy wózek

Wanzl poszerzył rodzinę wózków sklepowych Salsa. Teraz serię o pojemnościach 95 l i 150 l uzupełnił nowy 200-litrowy model.

Jak zapewnia producent nowy kosz z tworzywa sztucznego jest odporny na kwasy, zasady, środki czyszczące i czynniki atmosferyczne, takie jak silne promieniowanie UV, mróz i słone powietrze morskie. Ma też obszerne powierzchnie reklamowe na rączce, przodzie i po bokach kosza oraz zapewniające komfort jazdy ciche kółka o elastycznych bieżnikach.

Cechuje się też wyprofilowaną przegródką do przewożenia wina i innych napojów butelkowanych, półeczką na drobiazgi po podniesieniu klapki w siedzeniu wózka oraz uchwytami na skaner oraz kubek z kawą. Wózek jest też kompatybilny z technologiami EAS i RFID.

Ma pięć standardowych kolorów kombinacji kolorystycznej kosza, ale kolory niestandardowe też są dostępne, lecz już na życzenie zamawiającego.

 Wanzl jest firmą o międzynarodowym zasięgu, mającą 13 zakładów w 9 krajach. Polski oddział zadebiutował w 1995 r. Od tego momentu dostarcza kompleksowe wyposażenie do sklepów sieciowych, jak i indywidualnych różnych branż, w tym spożywczej, odzieżowej, drogeryjnej czy ogrodniczej.

 

Katarzyna Pierzchała 2773 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }