Spar sponsorem mistrzostw

7 sierpnia rozpoczęły się Europejskich Mistrzostw w Lekkiej Atletyce w Berlinie. Sponsoruje je cała sieć Spara.

Sieć sklepów Spar, obecna w 48 krajach, w tym w Polsce (ponad 250 placówek), od ponad 20 lat sponsoruje to wydarzenie.

O medale rywalizują również Polacy. Wydarzenie w Berlinie pokazują TVP1, TVP2, TVP Sport oraz kanały Eurosportu. Spar Polska będzie  komunikował najważniejsze sukcesy, m.in. za pomocą crosspostingu video European Athletics na facebookowym profilu Spar Polska.

Spar od 1996 r. patronuje Mistrzostwom w Lekkiej Atletyce w Europie. Spar Polska aktywnie wspiera sportowców, sponsorując m.in. dwukrotnego złotego medalistę paraolimpijskiego z Rio de Janeiro w handbike’u – Rafała Wilka czy Akademię Andrzeja Suprona, legendy polskiego zapaśnictwa, fundując stypendium dla zawodnika trenującego w Rzeszowie, gdzie znajduje się centrala sieci, oraz aktywnie pomaga mu w staraniach o zdobycie kwalifikacji na Olimpiadę w Tokio w 2020 r. W ramach strategii „Moja okolica, mój SPAR” operator wspólnie z niezależnymi właścicielami sklepów sieci wspiera lokalne wydarzenia biegowe oraz drużyny młodzików.

 

Barbara Mikusińska 735 Artykuły

Współtwórczyni „Handlu”. Od początku jego istnienia, czyli od 1993 r., redaktor naczelna. Globtroterka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }