IKEA otworzyła Punkt Odbioru Zamówień w Białymstoku

Od 1 sierpnia mieszkańcy Podlasia mają możliwość odbioru mebli i akcesoriów w nowo otwartym Punkcie Odbioru Zamówień IKEA w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna w Białymstoku.

Klienci mogą składać zamówienia przez internet lub telefon. To kolejny krok IKEA w realizacji strategii rozwoju sprzedaży wielokanałowej.

Klienci mogą również skorzystać z konsultacji pracowników IKEA, którzy przybliżą proces zakupu i pomogą zaplanować wnętrze.
– Chcemy być coraz bliżej naszych klientów aby zapewnić im stały i łatwy dostęp do produktów i inspiracji IKEA. Nieustannie rozwijamy nowe kanały sprzedaży i staramy się aby nasi klienci mogli robić zakupy w najwygodniejszy dla nich sposób. Wiemy, że mieszkańcy Białegostoku często robią zakupy w sklepie IKEA Targówek, i cieszymy się z ich wizyt – mówi Magdalena Krokowska-Wicherek, dyrektor warszawskiego sklepu. – Jednak zdajemy sobie sprawę, że podróż do sklepu jest czasochłonna i niedostępna dla wszystkich. Na pewno łatwiej zrobić zamówienie produktów IKEA przez internet lub telefon i odebrać je w Punkcie Odbioru Zamówień lub skorzystać z usługi wniesienia bezpośrednio do domu. Cieszymy się, że białostoczanie mają teraz taką możliwość – dodaje.

Aby dokonać zakupu mebli z odbiorem w Punkcie Odbioru Zamówień, należy złożyć zamówienie na stronie www.IKEA.pl/internet bądź telefonicznie przez Domolinię IKEA. Koszt dostawy do Punktu Odbioru Zamówień to 29 zł bez względu na liczbę i wagę produktów. Można też zamówić usługę transportu mebli z wniesieniem do domu na terenie Białegostoku w cenie od 49 zł. Białystok jest piątym miejscem, w którym IKEA otworzyła Punkt Odbioru Zamówień. Pozostałe lokalizacje to Opole, Kalisz, Szczecin oraz Rzeszów.
 
– Nasza galeria handlowa jest chętnie wybierana przez klientów z Podlasia i zza wschodniej granicy, którzy poszukują różnorodnej oferty handlowej skupionej w jednym miejscu. Cieszymy się, że grono naszych najemców powiększyło się o Punkt Odbioru Zamówień IKEA, gdzie nasi klienci będą mogli znaleźć pomysły na aranżacje domowych wnętrz i odebrać zamówienie – mówi Marlena Brzostowska, menedżer Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna.    

Punkt Odbioru Zamówień znajduje się w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna obok sklepu RTV Euro AGD. Na powierzchni ok. 240 metrów kwadratowych znajduje się inspirująca ekspozycja mebli IKEA oraz chętni do pomocy pracownicy. Punkt jest otwarty od poniedziałku do soboty, w godzinach 09:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 09:30-19:30.

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna mieści się w Białymstoku przy ulicy Produkcyjnej 84. Klienci tego obiektu mogą korzystać z oferty ponad 50 salonów z modą, obuwiem, kosmetykami, produktami dla dzieci, elektroniką i artykułami wyposażenia wnętrz, a także punktów usługowych i strefy restauracyjnej. Obecnie obiekt jest modernizowany.
Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.