Nowy Lidl w Koninie

9 sierpnia o godzinie 7:00 przy ul. Kleczewskiej 26, otwarty zostanie czwarty sklep sieci Lidl w Koninie.

Z okazji otwarcia Lidl zaprasza okolicznych mieszkańców do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach, w tym pokazach kulinarnych oraz na zakupy w promocyjnych cenach. W nowym sklepie klienci znajdą produkty marek własnych Lidl, m.in.: pieczywo „Chrupiące z  Pieca”, wędliny „Pikok”, mięsa „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.
W  asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”. W okresie od czwartku 9 sierpnia do soboty 18 sierpnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi
promocjami cenowymi.
W sklepie Lidl w Koninie znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się  średnio trzy razy w  tygodniu. W  nowej placówce klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego.
Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się croissantami i lodami oraz wziąć udział we wspólnym grillowaniu.
Nowy sklep sieci Lidl w Koninie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1300 mkw., a zatrudnionych w nim zostało ok. 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 130 miejsc parkingowych.
W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe
pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych czy energooszczędne oświetlenie LED.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }