Smyk większy o dwa sklepy

Nowe placówki sieci powstały w Grójcu i Zielonej Górze.

3 sierpnia został otwarty pierwszy w Grójcu salon sieci Smyk. Sklep jest zlokalizowany w CH Dekada, przy ul. Armii Krajowej 50.

Kolejny Smyk zostanie otwarty 4 sierpnia w Zielonej Górze. Salon będzie zlokalizowany w Pasażu Tesco, przy ul. Energetyków 2A.

Z okazji otwarcia nowych sklepów Smyk klienci będą mogli liczyć na wiele atrakcji. Do 5 sierpnia, w godzinach  11:00-19:00 najmłodsi będą mogli liczyć na malowanie buziek, przyklejanie brokatowych tatuaży, skręcanie balonów w balonowe zoo, a także zaplatanie warkoczyków i kolorowych pasemek. Dzieci będą mogły także uczestniczyć w warsztatach plastycznych, podczas których nauczą się tworzyć kolorowe, papierowe kaktusy, przygotują harmonijkowe rybki oraz lody 3D. To wszystko pod okiem animatorów, w kąciku zabaw zlokalizowanym wewnątrz sklepu.

Rodzice natomiast będą mogli zrobić zakupy ze zniżką w wysokości 20 proc. na cały asortyment.

Oba salony Smyk oferują zabawki, ubranka i akcesoria dla dzieci w wieku 0-14 lat. Klienci mogą znaleźć tu produkty znanych i cenionych marek, w tym marek własnych Smyka – Cool Club i Smiki.

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Obecnie sieć obejmuje ponad 160 punktów sprzedaży oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają również na Ukrainie i w Rumunii.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.