Kontigo w Avenida Poznań

Tym samym centrum handlowe poszerza segment zdrowie i uroda.

- Otwarcie salonu Kontigo jeszcze bardziej wzmocniło segment zdrowie i uroda, który zajmuje istotne miejsce w ofercie naszego Centrum. Na 85 mkw. klientki znajdą zarówno znane marki kosmetyczne, jak i te unikatowe, dostępne na wyłączność w sieci nowo powstałego konceptu – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.
 
Salon w poznańskim centrum handlowym, podobnie jak pozostałe sklepy marki, utrzymany jest w jednolitym stylu. Wyróżniają go kolory (niebieski, różowy, żółty, zielony), strefy do testowania kosmetyków ze światłem imitującym światło dzienne oraz specjalny kącik do testowania kosmetyków azjatyckich.
 
Ponadto wyspecjalizowana obsługa pomaga w indywidualnym doborze kosmetyków, a także oferuje usługę makijażu. Spójne dla każdego salonu są cotygodniowe warsztaty, podczas których klientki mogą odkryć tajniki make-upu oraz poznać i testować produkty.
 
Obecnie Kontigo to 14 sklepów własnych, w tym 5 w Poznaniu. Salon w Avenidzie znajduje się na poziomie 1.
 
Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }