Biedronka w Chmielniku po remoncie

2 sierpnia ponownie został otwarty sklep sieci przy ul. Kwiatowej 3.

Celem przeprowadzonych w placówce w Chmielniku prac modernizacyjnych było zwiększenie atrakcyjności sklepu i podniesienie komfortu zakupów poprzez zastosowanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań.

Układ sklepu stał się bardziej funkcjonalny. W placówce zostało zamontowane energooszczędne oświetlenie LED.

Prace remontowe objęły także montaż witryn frontowych, odświeżenie elewacji i zmianę kolorystyki, która została dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci Biedronka. Zmodernizowana placówka stała się także bardziej przyjazna dla środowiska.

Z okazji ponownego otwarcia placówka przygotowała specjalną ofertę produktów, która jest prezentowana w  folderze. Oferta będzie obowiązywać do 8 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Sklep Biedronka przy ul. Kwiatowej 3 w Chmielniku będzie czynny od poniedziałku do czwartku od 06:15 do 21:00, od piątku do soboty od 06:15 do 22:00, natomiast w niedziele handlowe od 08:00 do 20:00.

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }