Influencerzy promują lizaki Chupa Chups 3D

Marka z portfolio Perfetti Van Melle Polska nawiązała kilkumiesięczną współpracę z Karolem "Blowkiem" Gązwą oraz Agnieszką Grzelak.

Lizaki Chupa Chups 3D są dostępne w dwóch wersjach: szklanki z napojem o smaku tropikalnym oraz czaszki o smaku truskawkowo-limonkowym.

Wyróżnia je innowacyjna struktura, składająca się z dwóch elementów: musującej góry i klasycznej dolnej części.

Produkt powstał z myślą o nastolatkach, które poszukują nowości i unikalnej oferty.

Z tego powodu firma Perfetti Van Melle postanowiła nawiązać współpracę z idolami młodych ludzi, czyli popularnymi Youtuberami. Twarzami trwającej ok. 8 miesięcy kampanii są: znany wśród fanów Minecrafta Karol „Blowek” Gązwa oraz prowadząca kanał wizażowy Agnieszka Grzelak.

Oboje z okazji 60-tych urodzin Chupa Chups otrzymali gigantyczne paczki prezentowe, w których były ukryte ekspozytory z lizakami 3D Tropical Drink i Czachą oraz niespodzianką – brandowanym rowerem Plumbike. Ogłosili oni również konkurs, w którym fani musieli w kreatywny sposób pokazać, który lizak 3D najbardziej im smakuje. Do wygrania były właśnie rowery w kolorystyce promowanych produktów. Współpraca z influencerami okazała się strzałem w dziesiątkę. Do tej pory opublikowane przez Youtuberów filmiki zostały wyświetlone na You Tubie już  prawie 1 300 000 razy.

Podczas wakacji marka skupia się na wsparciu lizaka Tropical Drink. Trwa już druga faza konkursu na FB i Instagramie marki Chupa Chups, w którym zadaniem jest pokazanie zabawy w stylu tropikalnym. Fani mogą wygrać wycieczkę do Tropical Island pod Berlinem dla siebie i swoich znajomych z Blowkiem. Do zdobycia są również aparaty fotograficzne Fuji, głośniki bluetooth JBL i „kufle” pełne lizaków.

W planach są także kolejne niespodzianki i atrakcyjne nagrody, o których już wkrótce opowie Agnieszka Grzelak.

Joanna Hamdan 12361 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.