Atrium Promenada ma nowego dyrektora

Został nim Tomasz Hofman, który objął tę funkcję z początkiem lipca.

Będzie odpowiadał za funkcjonowanie centrum, znajdującego się obecnie w trakcie modernizacji i rozbudowy.

Tomasz Hofman ma doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi oraz w zakresie handlu i operacji logistycznych.

Przed rozpoczęciem pracy w Atrium przez wiele lat zarządzał centrami handlowymi Złote Tarasy oraz Riviera Gdynia, skutecznie umacniając pozycję obu obiektów. Wcześniej, jako dyrektor centrum handlowego Molo w Szczecinie, był odpowiedzialny za jego przebudowę i proces rebrandingu.

Był również związany z takimi spółkami, jak DLS (obecnie Eurocash Distribution) i Berti (sieć sklepów spożywczych w północno-zachodniej części Polski), gdzie był odpowiedzialny za strategie marketingowe.

- Ogromnie się cieszę, że dołączam do zespołu Atrium Poland w tak fascynującym okresie metamorfozy flagowego obiektu Grupy. Powstaje unikatowe centrum, które będzie pełnym inspiracji miejscem wyznaczającym nowy styl życia, w wyjątkowy sposób łącząc zakupy, relaks i miejską rozrywkę w niepowtarzalnej atmosferze. Atrium Promenada to ambitny i unikalny projekt, który umocni pozycję Grupy Atrium w naszym kraju. Na nowym stanowisku skoncentruję się na realizacji strategii nowej Promenady jako miejsca, w którym warto być – mówi Tomasz Hofman, dyrektor Atrium Promenada.

Atrium Promenada to flagowe centrum handlowe w portfolio Grupy Atrium, które od 2015 roku przechodzi przebudowę i rozbudowę. Powstaje miejsce, w którym funkcje zakupowe połączą się z przestrzenią dedykowaną relaksowi, pracy, rozrywce, kulturze i gastronomii. Jeszcze w tym roku w październiku, główny pasaż Atrium Promenada przeobrazi się w Aleję Fontann, a cała powierzchnia obiektu powiększy się o 13 400 mkw.

Obecnie do dyspozycji odwiedzających jest ponad 180 sklepów i lokali usługowych. Wśród nich znajdują się  marki międzynarodowe i polskie m.in.: Zara, H&M, Tous, Mac, Sephora, Douglas, Smyk, TK Maxx oraz GoSport. W obiekcie mieści się również przychodnia centrum medycznego Enel-Med, Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris, 13-salowe kino Cinema City, a także klub fitness Zdrofit oraz hipermarket Carrefour Pro.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.