Maciej Madejak: z Goodmana do Panattoni Europe

Od 1 września br. do Panattoni Europe dołączy Maciej Madejak, który obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego. Będzie odpowiedzialny za rozwój w Polsce konceptu City Logistics oraz rynków regionalnych w kraju, a także za realizację inwestycji typu big box w Polsce południowej.

Maciej Madejak z rynkiem nieruchomości związany jest od ponad 20 lat. Doświadczenie zawodowe w branży obiektów komercyjnych zdobywał pracując przede wszystkim dla deweloperów powierzchni przemysłowych – Goodman Poland, gdzie ostatnio pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju biznesu w Polsce (head of business development Poland) oraz w Prologis Poland Management.

Był zatrudniony też w agencji doradczej Colliers International Poland. Maciej Madejak jest absolwentem Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

W Panattoni Europe Maciej Madejak będzie odpowiedzialny za realizację inwestycji typu big box w Polsce południowej, jak również za pozyskanie nowych klientów dla obiektów dedykowanych logistyce miejskiej, tzw. city logistics, oraz poszerzenie oferty dewelopera o rynki wschodzące w całym kraju.

- Panattoni Europe od ponad trzynastu lat tworzy zespół wysokiej klasy profesjonalistów, a doświadczenie i kompetencje Macieja Madejaka są niepodważalne - komentuje Robert Dobrzycki, prezes Panattoni Europe. - Specjalizuje się w branży nieruchomości, zna jej specyfikę, a przede wszystkim oczekiwania, potrzeby i cele klientów, co w kontekście stałego rozwoju Panattoni Europe i zdobywania nowych obszarów działań jest kluczowe - uważa.

Panattoni Europe, część Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie, jest w Europie Środkowej od 2005 r. Deweloper wybudował dotychczas w Polsce, Czechach i Niemczech ponad 6,5 mln mkw. powierzchni przemysłowej. W Polsce od początku 2018 r. firma podpisała kontrakty najmu na ponad 700 tys. mkw., dostarczyła na rynek 360 tys. mkw., zaś w budowie ma 1,2 mln powierzchni magazynowej i produkcyjnej, w tym projekty city logistics, zlokalizowane w granicach miast dedykowane tzw. „ostatniej mili”.

Katarzyna Pierzchała 2773 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }