Z Eurocashu odchodzi Paweł Musiał

Paweł Musiał, który 1 kwietnia 2018 r. objął stanowisko członka zarządu Eurocashu i był odpowiedzialny za rozwój detaliczny Grupy, zrezygnował ze swoje funkcji z dniem 31 lipca br.

- Złożona rezygnacja nie zawiera informacji o jej przyczynach - informuje Eurocash w komunikacie.

Paweł Musiał objął funkcję członka zarządu Eurocash 1 kwietnia 2018 r. i był odpowiedzialny za biznes detaliczny w Grupie. - Rezygnacja ta nie wpłynie na zmianę strategii rozwoju Grupy Eurocash, która zakłada rozwój sieci detalicznej w oparciu o sklepy własne oraz franczyzowe. Integracja biznesu detalicznego i hurtowego w ramach Grupy Eurocash, jest jednym z kluczowych czynników umożliwiających dalszą poprawę pozycji konkurencyjnej klientów Grupy Eurocash, czyli niezależnych sklepów detalicznych w Polsce - czytamy w komunikacie.
 
Paweł Musiał ma duże doświadczenie w branży handlowej. W latach 2010-2015 pracował jako dyrektor zarządzający Profi Rom Food. Związany był też m.in. z X5 Retail Group. W latach poprzedzających współpracę z X5 Retail Group, zajmował wyższe stanowiska menadżerskie w sieciach handlowych w Polsce, z czego 5 lat w Tesco Polska.
Ilona Mrozowska 3045 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }