Kończy się nabór do programu Eurocashu

Do końca lipca br. dzieci pracowników Grupy Eurocash oraz personelu zatrudnianego przez jej franczyzobiorców i partnerów mogą aplikować do kolejnej edycji Programu Stypendialnego "Spełniaj marzenia!".

Jak co roku, Fundacja Grupy Eurocash przyzna do 150 stypendiów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Celem inicjatywy jest wsparcie szczególnie uzdolnionych dzieci w zdobywaniu wiedzy i rozwoju talentów, niezależnie od tego, z jaką dziedziną się one wiążą. Fundacja promuje młodzież zdolną, a zarazem pracowitą i wrażliwą na potrzeby innych.

Wśród dotychczasowych stypendystów Grupy Eurocash znajdują się uczniowie i studenci, którzy nie tylko mogą pochwalić się wysoką średnią ocen, ale także zdobytymi laurami za osiągnięcia sportowe, artystyczne czy naukowe. – Jednocześnie te zdolne osoby cechuje empatia, o czym świadczy fakt, że znajdują czas na aktywność społeczną i pomoc innym – zauważa Katarzyna Kopaczewska, prezes Fundacji Grupy Eurocash. - Właśnie takim zdolnym i wrażliwym na potrzeby innych ludziom szczególnie kibicujemy na drodze ich rozwoju – dodaje.

W ciągu pięciu lat istnienia Programu Stypendialnego Fundacja Grupy Eurocash sfinansowała niemal 600 całorocznych stypendiów dla uzdolnionych dzieci pracowników, franczyzobiorców i partnerów Grupy Eurocash. Jest ono przyznawane na jeden rok szkolny lub akademicki, jednak osoby objęte wsparciem Fundacji mogą ubiegać się o nie ponownie w kolejnych latach. Kilkoro stypendystów zakwalifikowało się do Programu i uzyskało wsparcie nawet pięciokrotnie. Stypendia będą wypłacane co miesiąc na konto stypendysty przez cały rok szkolny i akademicki 2018/2019.

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają niemal 15 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep czy Gama.

Katarzyna Pierzchała 4524 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.