Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Wódka Husaria nagrodzona

Trunek z portfolio CEDC International zdobył srebrny medal International Wine & Spirits Competition.

W corocznym konkursie IWSC oceniającym jakość alkoholi z całego świata, produkowana przez CEDC International wódka Husaria zdobyła srebrny medal.

Jurorami w konkursie International Wine & Spirits są doświadczeni eksperci, od lat działający w branży mocnych alkoholi oraz wina. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się już po raz 49, od roku 1978 nosi on obecną nazwę International Wine & Spirits Competition.

− Marka Husaria została stworzona, by stać się liderem segmentu wódek czystych premium. Stworzyliśmy ją w nawiązaniu do naszego dziedzictwa kulturowego oraz dumy z historycznych osiągnięć. Cieszymy się, że jakość tego trunku, powstającego w naszej destylarni, zyskała również uznanie międzynarodowych jurorów i znawców mocnych alkoholi – mówi Magdalena Żołnowska, junior brand manager marki Husaria.

Jak zapewnia producent Husaria, czysta wódka o zawartości 40% alkoholu, charakteryzuje się wyjątkową gładkością smaku. Jest produkowana z najwyższej jakości spirytusu, a tajemnica jej łagodności leży w unikalnym procesie produkcji. Husaria, podobnie jak wiele innych wysokogatunkowych alkoholi, poddana została technologii wymrażania, dzięki czemu uzyskała łagodny zapach, smak oraz krystaliczną czystość. Produkowana jest w polskich zakładach CEDC International w Obornikach koło Poznania, wyłącznie z polskiego spirytusu.

Joanna Hamdan 8882 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }