Metamorfoza CH Bielawy w Toruniu

Zmiany w aranżacji są prowadzone etapami, tak aby nie zakłócać funkcjonowania obiektu.

Pierwszy etap prac rozpoczął się w styczniu 2018 r. i obejmował wymianę posadzki oraz małej architektury na pasażu handlowym.

Została również stworzona strefa wypoczynku wraz ze stacjami ładującymi, gdzie klienci mogą się zrelaksować w komfortowych warunkach oraz naładować swoje smartfony. Wykonano także częściową przebudowę hipermarketu Carrefour – pojawiło się drugie wejście do hipermarketu oraz strefa gastronomiczna „Smacznie” z częścią restauracyjną. Oferta nowego punktu obejmuje świeże przekąski na każdą porę dnia – kanapki, tortille, ciastka, pączki, czy babeczki, a także szeroki wybór kaw i świeżo wyciskanych soków.

Obecnie trwają dalsze prace modernizacyjne na terenie hipermarketu Carrefour. Zmiany mają na celu dostosowanie funkcjonalne i wizualne hipermarketu do nowego konceptu sieci. Hipermarket w nowej odsłonie będzie miejscem, w którym kluczową rolę mają odgrywać jakość i komfort zakupów. Zakończenie prac jest planowane na 15 sierpnia br.

Kolejnym etapem modernizacji będzie stworzenie nowej strefy restauracyjnej CH Bielawy. Nowy foodcourt zajmie powierzchnię ok. 90 mkw. i zostanie zaaranżowany zgodnie z najnowszymi standardami wyposażenia tego typu powierzchni. Zastosowane materiały i kolory zapewnią wrażenie nowoczesności, a funkcjonalność nowej strefy gastronomicznej zagwarantują wygodne meble. Na terenie foodcourt pojawią się również udogodnienia dla rodzin z dziećmi (podgrzewacz do butelek, kuchenka mikrofalowa, krzesełka dla najmłodszych) oraz strefa zabaw dla najmłodszych.

- Modernizacja wnętrza CH Bielawy ma na celu ocieplenie wizerunku centrum oraz nadanie mu bardziej nowoczesnego charakteru – tłumaczy Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy. - To odpowiedź na potrzeby naszych klientów oraz trendy wskazujące, że nowoczesne wnętrze oraz dobrze zorganizowany foodcourt zwiększają atrakcyjność centrum handlowego – dodaje.

Projekty modernizacji wnętrza Centrum Handlowego Bielawy przygotowały biura projektowe Tremend Studio Dekor oraz Marro. Koszt inwestycji to ok. 2 mln zł.

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy o powierzchni ponad 24 tys. mkw., zlokalizowany przy ul. Olsztyńskiej w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 236,5 tys. osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe. Właścicielem CH Bielawy jest firma Newbridge. Zarządcą centrum jest spółka Apsys Polska.

Katarzyna Pierzchała 3548 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.