Orkla Care. Soraya #foodie

Odżywia skórę.

Linia Soraya #foodie to kosmetyki do pielęgnacji ciała, dłoni i stóp – ciekawe konsystencje, upajające zapachy oraz bogactwo ekstraktów.

Melon ugasi pragnienie skóry, miód zadba o jej regenerację, a jagoda odżywi skórę i zapewni ochronę przed wolnymi rodnikami.

Soraya #foodie Melon super intensywne nawilżenie tworzą: smoothie do ciała, sorbet do ciała, mus do rąk, żel do stóp oraz maseczka do twarzy.

Soraya #foodie Jagoda odżywienie i antyoksydacja to: mus do ciała, galaretka do ciała, krem do rąk, peeling do rąk oraz maseczka do twarzy.

Soraya #foodie Miód Manuka intensywna regeneracja składa się z: masła do ciała, kremu do rąk, kremu do stóp, peelingu do stóp oraz maseczki do twarzy.

Joanna Hamdan 12883 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.