Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Lech Premium już po raz piąty na Pol’And’Rock

W festiwalowym Miasteczku Lecha ponownie nie zabraknie niespodzianek.

Już 2 sierpnia rozpoczyna się kolejna edycja Pol’And’Rock, na którym nie zabraknie Leszka. Podczas festiwalu kolejny raz królować będzie limitowana edycja puszki Lecha Premium, którą tym razem zaprojektował Jerzy Owsiak.

Piwo w kolorowym, energetycznym opakowaniu, nawiązującym do klimatu festiwalu dostępne będzie nie tylko na jego terenie, ale również w wybranych okolicznych sklepach oraz marketach sieci Lidl w całej Polsce.

W festiwalowej strefie Leszek poza zimnym piwem przygotował warsztaty recyklingu i DYI w Kuźni Talentów, w których udział wezmą między innymi Karolina Gilon, Tomson czy Sieradzky. Poza warsztatami w Miasteczku Leszka odbędą się także prezentacje zespołów muzycznych, które otrzymały Dziką Kartę Lecha. Na festiwalowiczów będzie czekać ponadto karaoke, strefa proszków holi i stanowiska do malowania włosów na zielono. Wzorem poprzednich lat w Miasteczku pojawi się także Strefa Eko, zorganizowana wspólnie z Organizacją Odzysku Interseroh, do której będzie można przynieść plastikowe kubki, aluminiowe puszki czy papier, otrzymując w zamian ekologiczne jabłka, ekonerki i ekopoduszki. Nerki i poduszki zostały wykonane z bannerów Lecha, a „drugie życie” dało im Stowarzyszenie MY DLA INNYCH, które zatrudnia osoby niepełnosprawne. Na najbardziej zaangażowanych fanów recyklingu, którzy zbiorą najwięcej surowców wtórnych czeka wyjątkowa nagroda – dwa ekologiczne skutery! Ale to nie wszystko – środki uzyskane w wyniku zbiórki zostaną przeznaczone na zielone nasadzenia (drzewa i krzewy) w Kostrzynie przy ul. Kościuszki.

Dodatkowo, Leszek zadba także o odpowiedzialną konsumpcję alkoholu w Strefie Sprawdź Promile oraz specjalnych punktach Sprawdź Promile zlokalizowanych w pobliżu parkingów, gdzie każdy festiwalowicz będzie miał szansę sprawdzić trzeźwość za pomocą profesjonalnego alkomatu. Na uczestników czekają także animacje z użyciem alkogogli, m.in. refleksomierz czy labirynt.

Udział w konkursach, zaangażowanie w zbiórkę odpadów oraz wizyty w Strefie Sprawdź Promile będą premiowane specjalną walutą – „Leszkiem”, wymienną na gadżety i nagrody, m.in. uścisk dłoni z Jurkiem Owsiakiem, darmowy prysznic w specjalnej strefie czy posiłki w strefie gastronomicznej.

Leszek pamięta także o tych, którym nie uda się dotrzeć na tegoroczny Pol’And’Rock. Pierwszego dnia festiwalu przeprowadzi specjalną transmisję live na Facebooku, która pozwoli wszystkim miłośnikom dobrej muzyki poczuć wyjątkowy klimat imprezy.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.