SM Mlekpol. Serki śmietankowe Łaciate

W nowych smakach.

W lipcu w sprzedaży pojawiły się dwa nowe smaki serków śmietankowych do smarowania: serek Łaciaty z oliwkami oraz serek Łaciaty z łososiem i koperkiem.

Serek Łaciaty z łososiem i koperkiem to połączenie naturalnego kremowego serka z drobnymi kawałkami wędzonego łosia, dopełnione koperkiem to jedno z najbardziej popularnych połączeń kulinarnych. Produkt sprawdzi się jako baza kanapki, dodatek do makaronu lub dip do warzyw świeżych i tych z grilla.

Natomiast dla wielbicieli smaków krajów południowych, Mlekpol przygotował serek śmietankowy Łaciaty z oliwkami. To kompozycja kremowego serka z wyrazistą oliwkową nutą. Polecany na grzanki, do dań z makaronu lub jako dodatek do świeżych pomidorów.

Serki śmietankowe Łaciate do smarowania oferowane są w płaskim opakowaniu o pojemności 135 g.

Joanna Hamdan 9989 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }