Bielenda. Bielenda Kuracja Młodości

Regeneracyjna moc ekstraktu ze śluzu ślimaka.

Bielenda Kuracja Młodości to linia kosmetyków przeciwzmarszczkowych stworzona specjalnie z myślą o wymagającej cerze dojrzałej.

Receptura preparatów jest oparta na regeneracyjnym działaniu wyciągu ze śluzu ślimaka oraz wzbogacona o Złoto 24K, czyli złoto koloidalne w postaci nanocząsteczek otrzymanych z czystego 24-karatowego złota.

Połączenie takich składników aktywnych pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu, ujędrnia, regeneruje, nawilża i spowalnia procesy starzenia skóry.

W skład linii Bielenda Kuracja Młodości wchodzą: Nawilżający krem przeciwzmarszczkowy 40+ dzień/noc, Liftingujący krem przeciwzmarszczkwoy 50+ dzień/noc, Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy 60+ dzień/noc, Rewitalizujący krem przeciwzmarszczkowy 70+ dzień/noc, Naprawczy krem przeciwzmarszczkowy 80+ dzień/noc, Odbudowujące serum przeciwzmarszczkowe dzień/noc, Nawilżający krem przeciwzmarszczkowy pod oczy, Rewitalizująca maska przeciwzmarszczkowa w płacie na twarz oraz Liftingująca maska przeciwzmarszczkowa w płacie na okolice oczu.

Joanna Hamdan 8325 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }