Sorbety od Anny Lewandowskiej

W ofercie marki Foods By Ann pojawiła się nowość - lody sorbetowe bez dodatku cukru.

Lody Foods By Ann są w pełni naturalne, nie posiadają chemicznych wspomagaczy oraz sztucznych barwników.

Słodzone ksylitolem sorbety będą występować w trzech smakach – czarna porzeczka i burak, mango i marakuja oraz truskawka. Dodatkowo, nie posiadają w swoim składzie glutenu oraz laktozy, dzięki czemu są również bezpieczne dla osób z ich nietolerancją.

Wprowadzenie produktów na rynek planowane jest w połowie lipca. Będzie można je kupić w wybranych marketach i sklepach m.in. PoloMarket, Delikatesy Centrum, Auchan, Eko, Groszek, Euro Sklep, Lewiatan, Uśmiechnięte Zakupy, Intermarche, Społem (na terenie Polski), Wizan, Chata Polska, Cho No Tu, Tomi Markt, Wimar, Słoneczko oraz Pss.

Sugerowana cena detaliczna lodów wynosi 2,99 zł.

- Misją marki Foods by Ann jest uświadomienie klientom, że produkt zdrowy, nie musi kojarzyć się z wyrzeczeniami. Latem lody to najczęściej kupowany deser, dlatego jest to doskonały moment na wprowadzenie na rynek ich zdrowej alternatywy. Nasza nowość to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą żyć zdrowo, jednocześnie nie rezygnując z drobnych przyjemności jakimi są słodkie przekąski i desery – mówi Paweł Ciuraj, współzałożyciel Foods by Ann.

Joanna Hamdan 8314 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }