Dealz w Galerii Quick Park w Oławie

To nowa na polskim rynku sieć sklepów należąca do firmy Steinhoff.

- Jest mi miło poinformować, że popularna zagraniczna sieć Dealz została nowym najemcą w Galerii Quick Park w Oławie i zajmie lokal o powierzchni 580 mkw. Cieszę się, że dyskont o międzynarodowej renomie zawita do Galerii Quick Park. Już dziś zapraszam wszystkich mieszkańców na otwarcie sklepu, które nastąpi 3 sierpnia - mówi Marcin Andruszko, dyrektor ds. wynajmu Real2B Development.

Sklepy Dealz Poland oferują około 3 000 produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach, jak również szeroki asortyment artykułów na każdą okazję: spożywczych, drogeryjnych, artykułów do dekoracji wyposażenia domu, artykułów papierniczych czy zabawek. Obecnie sieć liczy ponad 800 sklepów w Europie. Sklep w Oławę jest piątą lokalizacją w Polsce.

Centrum Handlowe Quick Park w Oławie jest wielofunkcyjnym obiektem o charakterze handlowo–rozrywkowo–usługowym. Na powierzchni najmu ok. 11 tys. mkw. mieści ok. 50 sklepów, punktów gastronomicznych oraz usługowych, m.in.: supermarket Spar, Reserved, Sinsay, House, Cropp, CCC, Deichmann, Pepco, Martes Sport, RTV Euro AGD, Hebe, Smyk, Empik, 4F, Swiss, Briju oraz multipleks OH Kino.

Za wynajem powierzchni handlowej w obiekcie Galeria Quick Park w Oławie odpowiada firma Mallson Polska.

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.