Sportowa sobota w Galerii Północnej

Trening funkcjonalny z ambasadorem Runmageddon - Mateuszem Krawieckim, tor przeszkód dla dzieci, zmagania na Trickboardzie, konkursy z nagrodami - na takie atrakcje mogą liczyć wszyscy, którzy 21 lipca br. odwiedzą dach warszawskiej Galerii Północnej w Warszawie.

Na wydarzenie organizowane w ramach wakacyjnego cyklu “Dach, że och i ach!” zapraszają Wyjątkowy Prezent oraz Extreme Warrior Park.

Jak tłumaczy Mateusz Krawiecki - trening funkcjonalny & mobility służy przede wszystkim pogłębianiu zakresu oraz ogólnemu wzmacnianiu mięśni. Na dachu Galerii Północnej będą go mogli spróbować początkujący i zaawansowani, ci pierwsi od godziny 17:00, drudzy od 18:00. Ćwiczenia odbędą się pod okiem profesjonalnych trenerów z Extreme Warrior Parku.

Dodatkowe atrakcje dla uczestników przygotowała firma Wyjątkowy Prezent. Przez cały czas w jej czerwonym namiocie będzie można spróbować swych sił m.in. na Trickboardzie. – Jest to przyrząd sportowy służący do ćwiczenia balansu ciała podobny do deskorolki. Miłośnicy snowboardu, wakeboardu czy innego sportu wymagającego utrzymywania równowagi na pewno będą zainteresowani – mówi Małgorzata Dróżdż z firmy Wyjątkowy Prezent. Firma ufundowała ponadto nagrody dla najmłodszych, którzy wezmą udział w Ninja Challange – torze przeszkód składającym się z ćwiczeń na koordynację i zwinność.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, trzeba jednak wcześniej zgłosić swój udział na stronie: https://extremewarriorpark.pl/trenuj-z-krawieckim-na-dachu-galerii-polnocnej-ninja-challenge/

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.